Kontaktujte nás
na adrese info@jirilang.cz

Technologie

 

Jiří Lang se již desítky let věnuje zlepšování systému, který umožňuje lokálně uzemňovat elektrostatický náboj. Tím tak vytváří doslova lepší životní prostor pro lidi, zvířata i rostliny.
                                                                                                                                                                                                                                               

Toto uzemnění také snižuje fyzikální odpor pro fungování mechanických strojů, usnadňuje třetí a například i odpor vzduch. Tím se samozřejmě významně prodlužuje životnost používaných zařízení.


Lidé se díky změně jejich mikroklima, regenerují, snižují únavu, zvyšují svou produktivitu. Zlepšují tak svou psychiku i fyzické zdraví.


Mezi desetitisíce bývalých i současných uživatelů technologie je mnoho významných firem i slavných osobností.


Aplikace technologie přinesla mnoho nových výrobků do běžného života ´všech. Jsou to například tzv. nanožky pro lepší funkci dolních končetin, tělní krémy, textilní hračky pro lepší spánek dětí, nalepovací čočky pro eliminaci nepříjemných vln z telefonů a televizorů, aktivované osobní medailonky na krk, prostorové pokojové uzemnění, vitalizační náplasti, stavební materiály a mnohé další.


Celá technologie funguje díky unikátní konstrukci tzv. kvantového generátoru. Tuto technologii můžeme odborně řadit přímo mezi technologie nanokvantové.